Про магазин

«Найдорожчий у нас тільки клієнт»! З цим девізом група компаній професійної сантехніки ТМ «Буль-Буль»  не розлучається вже більше 16 років, надаючи свої послуги на ринку Кривого Рогу з продажу сантехніки. Індивідуальний підхід, гнучка система знижок, різноманітний сертифікований асортимент продукції та комплексний похід від консультації до сервісного обслуговування обладнання – все це пропонує наша компанія кожному покупцеві.


Зараз Ви можете вибрати якісну продукцію за пару кліків, насолоджуючись чашкою кави у себе вдома.


У нас ви можете знайти необхідне для улюбленої дачі або ремонту будинку на будь-який смак: від сертифікованого Китаю до продукції елітних європейських виробників. Наш професійний консультант допоможе Вам визначитися з вибором, чи це шланг для поливу чи опалювальний котел, порекомендує відповідального монтажника, допоможе оформити замовлення. Для Вашої зручності розроблено кілька видів доставки, у тому числі доставка «до дверей», що дозволяє швидко отримати покупку. Також у нас діє програма захисту  прав споживача.

 

Ще докладніше про магазин

 • Доставка товару здійснюється протягом дня з 9:00 до 16:00;

 • Сплатити доставку ви можете будь-яким способом — у кредит, готівкою, банківською карткою або за безготівковим розрахунком, розстрочка;

 
 • batareya

  Опалення

 • kran

  Водопостачання

 • karan2

  Каналізація

Гарантія

Група компаній професійної сантехніки ТМ «Буль-Буль» у Кривому Розі - займається реалізацією фінської, шведської, польського, німецького та вітчизняного сантехнічного обладнання. 

 

arrow-up